O nas

Clavia - czyli po prostu Weronika :) Urodzona w '92 w Nowej Soli pod Zieloną Górą. Miłośniczka koni, psów i wszelkich sierściuchów.  Obecnie studentka zootechniki niestacjonarnej na UP we Wrocławiu. Równocześnie pracuje jako fotograf/grafik packshotowy w jednym z największych internetowych sklepów z obuwiem i galanterią w Polsce. Fotograf i wiceprzewodnicząca stowarzyszenia TFP - ART. Uwielbia fotografować również zwierzęta, głównie konie i psy. W wolnej chwili tworzy proste grafiki na kubki, koszulki i stocki. Animator sportu, instruktor jazdy konnej.

Maronto - czyli Marek. Urodzony '82 w Głogowie.
Miłośnik koni i psów. Nauczyciel muzyki i gry na keyboardzie. Pedagog i animator kultury. Klawiszowiec i przewodniczący stowarzyszenia TFP - ART. Instruktor jazdy konnej. Na co dzień uwielbia zaszywać się wśród swoich syntezatorów i tworzyć muzykę :) Lubi gotować, najchętniej kuchnię włoską i świetnie mu to wychodzi.

Razem tworzymy parę, która nigdy się nie nudzi, po jednym wolnym popołudniu mamy już dość siedzenia w domu i zawsze musimy coś robić :) Razem jeździmy konno, muzykujemy, bierzemy udział w warsztatach TFP, a najchętniej chodzimy po górach.

1 komentarz: